Revista Newsbomb – Tetor 2021

500 L

Në numrin e dytë të revistës do të gjeni:

  • Fukarenj në Tiranë miliarderë në Prishtinë
  • Princesh Elia, rrëfimi edhe për politikën
  • Dokumentet e CIA-s: Si u favorizua Berisha
  • Berisha-Basha, kilometrat e fundit të një dueli
  • Shqiptarët e varfër të joshur nga fajdet
  • Leka Bungo: Korrupsioni në RTSH
  • Analiza – PS, Partia e milionerëve dhe biznesmenëve
  • Bixhozi online, basti i humbur i Qeverisë Shqiptare
  • 600 milionë eurot e krizës energjitike, a do kemi drita?

 

Kategori: