Revista Newsbomb – Shtator 2021

L

Në numrin e parë të revistës do të gjeni:

 • Kryebashkiaku për SPAK, abuzim mbi 15 milionë euro
 • NEWSBOMB.al do të jetë BOMBË! Pse na duhet kjo REVISTË nga Anila Basha
 • Telefonata Berisha-Basha: “Argita dhe Zeni mbrohen vetë”
 • Visar Zhiti, mes zhgënjimit politik dhe dhembjes për të birin
 • Erion Veliaj, rival apo trashëgimtar i Edi Ramës?
 • Kriza e të djathtës (1991-2021) analizë nga Afrim Krasniqi
 • Ori Nebiaj për politikën dhe filizat e reja të dashurisë
 • Kush po e vjedh arin e zi të shqiptarëve?
 • Miliona pa kontroll të “After School”?
 • Kokainë dhe banane, një rrugëtim i përbashkët…
 • Spiunët e RTSH, dosja e sigurimit dhe rrëfime të kohës

 

Kategori: