Revista Newsbomb – Dhjetor 2021

500 L

Në numrin e katërt të revistës do të gjeni:

  • Zengjinët e qeverisë, 17 anëtarët e qeverisë deklarojnë pasurinë
  • Ben Blushi, Top Channel shkarkon shoferin e autobuzit të vet
  • Sokol Ngresi, historia e gjyqtarit që mohoi firmën mbi shtëpinë
  • PPP-të, në SHPP koncensionet “shkundin” xhepat e varfër të shqiptarëvë
  • Teatri i Operas, premiera me muzikë të vjedhur
  • 1989-1990 kur Ramiz Alia “U shkelte syrin” amerikanëve
  • Lajme nga fronti i demokratëve: Sali Berisha, nuk ikën Lulzim Basha nuk ikën
  • Horoskopi 2022, Çfarë thonë yjet për… shëndetin, dashurinë, punën dhe paratë

 

Kategori: