Revista Newsbomb – Shkurt 2022

500 L

Në numrin e gjashtë të revistës do të gjeni:

  • SONDAZHI I NEWSBOMB: Si ndahen votat në Shkodër, Durrës dhe Lushnje
  • Beteja e Shkodrës, Kush do ta marrë Rozafën më 6 mars?
  • VALENTINA DUKA: Gabimi më i madh në jetë kur i thashë “PO” Lulzim Bashës
  • GYLENISTET, halli i madh i Edi Ramës
  • ROBERT RADOJA, kompozitori që sheh me ëndje sanremon dhe qan për festivalet shqiptare
  • Kosovë-Shqipëri, tregti e penguar, investime të bllokuara
  • PRINCI QË NGATËRROI BALLKANIN
  • Skënderbeu, kalorësi fisnik i krishterë, “pushtoi” Evropën me bëmat e tij
  • Një ndeshje për kornizë, 30 mijë tifozë, qindra sponsor, miliona sy nga “Air Albania”
  • Kontrabanda e AR-it, si dolën jashtë vendit napolonat e floririt

 

 

Kategori: