Revista Newsbomb -Gusht 2023

500 L

DISA NGA TITUJT QË DO TË MUND TË LEXONI NË KËTË NUMËR:

SHTATORI I ETHSHËM I QEVERISË/ KUSH JANË MINISTRAT E PËRFOLUR PËR T’U LARGUAR NGA KABINETI

SAMIR MANE, NJË PROFIL NDRYSHE I BIZNESMENIT QË LUFTON DERI NË QINDARKËN E FUNDIT TË SUKSESIT

DOSSIER/ NGA SHEFQET VËRLACI TEK SIPËRMARRËSIT E KORÇËS, NJIHUNI ME OLIGARKËT E PARË SHQIPTARË TË SHEKULLIT TË KALUAR

GAZMENT BARDHI, I FUNDIT QË QËNDRON STOIK NË PD KUNDËR BASHËS DHE BERISHËS. KUSH DO TË JETË E ARDHMJA E TIJ POLITIKE?

HISTORIA E KULLAVE DHE DHJETËRA PYETJE QË MBETEN PA PËRGJIGJE: NGA PASTRIMI I PARAVE TEK BLERËSIT E MUNGUAR AGJENTËT E BYROSË KOMBËTARE TË HETIMIT/ KUSH JANË 60 NJERËZIT, E PËRGJUAR DHE PËRGJUES QË PO I BËJNË GJËMËN POLITIKËS E BIZNESIT

DEA, EKSELENTJA SHKODRANE NË KRYE TË PROTESTAVE TË FAKULTETIT TË MJEKSISË. ÇFARË PO KËRKOJNË STUDENTËT?

PROFIL/DRITA IVANAJ, 90 VJEÇARJA QË LA AMERIKËN PËR TË HAPUR FONDACION NË SHQIPËRI NË KUJTIM TË TË ATIT DHE XHAXHAIT TË PERSEKUTUAR NË BURREL

PRODHOHEN GAZETARE/ NJIHUNI ME PESË VAJZAT MATIANE QË PUSHTUAN TIRANËN ME LAPS NË DORË

SNAJPERISTI I BILARDOS/ NJË KAMPION BOTE SI ENKLENT KAÇI, 24 VJEÇARI LAÇIAN KA NJË HISTORI PLOT KURIOZITETE PËR TË TREGUAR

Kategori: