Revista Newsbomb – Mars 2023

500 L

Në numrin e nëntëmbëdhjetë të Revistës Newsbomb.al do të lexoni:
David Kostelancik, profili i ambasadorit të 23-të të SHBA.Rikthimi për herë të dytë në Tiranën zyrtare në një terren shumë konfliktual

Intervista/ Igli Cara, “ëndrra” e durrsakut që kërkon jo vetëm votat opozitare për të ndryshuar qytetin

Artan Lame, profili i paautorizuar i zyrtarit burokrat që “shqeu” gardhet e drunjta të politikës

Porti i Durrësit, “Hani pa porta” i koncesionarëve që e zhvatën në vite. Një fotografi “tronditëse” e situatës

Dan Hutra/ Projektimi si vrasës grash i 41 vjeçarit nga Kukësi që urrente gjininë femër. Si janë rritur në 10 vite statistikat e dhunës ndaj gruas

Zogu dhe Pasuria e tij/ Rikthehet debati sesa i pasur ishte mbreti i Shqiptarëve

Hapen arkivat e këngës/ Kur sigurimi kontestonte muzikëne kompozitorëve të mëdhenj tek filmat shqiptarë

Kristaq Skrami/ Intervista e aktorit që mbeti elegant në skenë e jashtë saj: Jeta që nuk rrëfeu kurrë nëpër intervista

Euro 2024/ Të gjithë duhet të kërcejmë sambën braziliane të trajnerit Sylvinjo për t’u kualifikuar

Kategori: